KONST / Litografier / Färglitografi 14519101
nr 1451 9101
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 40x56, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:25:03
28/2 13:12:37